poniedziałek, 3 lutego 2020

#65 Wyjście awaryjne + bonus z DDK 2019 "Porada"

Niestety, trzymanie kciuków nic nie dało — ale póki co znalazłem inny sposób na podratowanie moich domowych rachunków niż rysowanie całej gamy fetyszy, jakich jest w stanie wymyślić człowiek.

Swoją drogą, poradnik "Jak rysować porno" powinien się głównie składać z atlasu anatomii ¯\_(ツ)_/¯

***

Wracam po rocznej przerwie od komiksów. Nie to, że nic nie rysowałem — wręcz przeciwnie, w poprzednim roku ponownie udało mi się załapać do Darmozimu #4 z okazji Dnia Darmowego Komiksu 2019! Poniżej wrzucam wam komiks o tytule "Porada":
Jak widzicie, należę do tego grona osób, którzy nie są wielkimi fanami coachingu :V Przy okazji, mam też do oddania dodatkowy egzemplarz Darmozinu #4 — jeżeli ktoś jest chętny, to proszę o maila. Panuje zasada kto pierwszy ten lepszy ;-)***

Nie wiem jak u was ze śledzeniem mojego Facebooka, ale dla tych co są anty-facebookowi skrócę informacje które wrzucałem na fanpage'a w listopadzie ubiegłego roku.

Od marca ubiegłego roku rozpocząłem przygotowania do zmiany stanu cywilnego i dlatego byłem nie co bardziej pochłonięty "nie-komiksowymi" rzeczami. Wszystko udało się dopiąć we wrześniu 2019 (hurra!) i kiedy już miałem nadzieję że w moim życiu będzie OK, to cóż... powiem tak, że pewna osoba z jednego z poprzednich pasków już niestety nigdy więcej do mnie nie zadzwoni.

Jednym słowem — przejebane.

***

Z nieco pozytywniejszych rzeczy — w listopadzie miała miejsce wystawa w WDK Rzeszów członków Rzeszowskiej Akademii Komiksu, gdzie moje prace można było oglądać pośród innych artystów komiksowych ze stolicy Podkarpacia. Wystawa, z tego co się orientuje, może nie była oblegana, ale za to była dobrze oceniania wśród tych, którzy ją obejrzeli.***

Na koniec najważniejsza informacja — oficjalnie rozpocząłem prace nad moim pierwszym, dużym komiksem o roboczym tytule Wolfhunt: Zguba. Poniżej wrzucam wam logo - a pierwszy szkic protagonistki znajdziecie na moim Instagramie pod nickiem @hejmichno - zachęcam was do obserwowania mojego profilu! Zapewne będzie się tam więcej działo niż tutaj (czyt. więcej rysunków, mniej treści).

Tym samym rozwiązują się dylematy z pamiętnego posta z 2018 roku. Czuję się po prostu na siłach, żeby dać radę narysować duży komiks na 48 plansz. Liczę na to, że uda mi się wyrobić z projektem do końca 2020 roku.
Dodatkowo, bardzo możliwe że następny wpis będzie akurat spoza nurtu "Pierwiastkowego...", ale - jak to ze mną bywa - zobaczymy.

3majcie się!
michno

PS. W sobotę minęło 8 lat od publikacji pierwszego paska!

2 komentarze:

  1. No to trzymam kciuki, bym za rok trzymał Twój komiks w rękach! :D Wytrwałości!

    OdpowiedzUsuń

Nowy pasek