czwartek, 3 kwietnia 2014

#32 Motywacyjnie



Mimo to, nie polecam straży miejskiej ani policji jako trenerów biegania. 

Anyway, kolejny miesiąc przestoju, bo jakimś cudem odwlokłem mój genialny plan na życie w postaci klepania CSSów o 1,5 roku - jakimś cudem udało się utworzyć II stopień mojego kierunku, przez co niewiele myśląc zapisałem się, aby móc korzystać jeszcze ze zniżek studenckich. I zdobycia jakiejś wiedzy, żeby nie było.

Ale, żeby nie było, że tablet leżał zakurzony przez te parę tygodni - wpadło parę rysunków związanych z moją obecną pracą w Dumie Szlacheckiej. Ikonki wykorzystane w kampanii na wspieram.to są moim dziełem - swoją drogą, jakbyście znaleźli kilka niepotrzebnych złotówek, to zachęcam do zainwestowania ich w zbiórkę na aspekt militarny - bo kto nie chciałby być szlachcicem i nawalać innych szlachciców? 

Z kolejnych ciekawostek - eksperymentuje z pędzlami, które jakiś czas temu dorwałem w swoje ręce, więc możliwe, że przez parę następnych pasków może kreska trochę się zmieniać. Żeby nie było, że nie ostrzegałem.

I na koniec - blog przekroczył próg 10 000 odwiedzin! (przemilczmy temat, że niektóre blogi osiągają ten wynik w ciągu miesiąca lub mniej...)  

3majcie się!

sobota, 8 lutego 2014

#31 ... i nieźle żyć.


Ta-dam, to był właśnie powód mojej kolejnej długiej nieobecności - przez ostatnie 3 miesiące głównie skupiłem się na pisaniu pracy inżynierskiej i jej obronie, ale za to od wczoraj już mogę legalnie stosować przedrostek "inż." w swoim imieniu i nazwisku.

Tym samym skończyła mi się wymówka "Nie mam czasu na 'pierwiastka...', bo piszę inżynierkę", więc teraz myślę, że raz na... a co wam będę obiecywał. Następny będzie kiedy będzie, koniec końców to "aperiodyczny komiks internetowy" ;)

3majcie się,
michno

PS Tydzień temu 'pierwiastkowi...' walnęło dwa lata, co jest kolejną okazją do świętowania :D
Nowy pasek