środa, 1 maja 2013

#28 Z pamiętnika front-end developera



Literówki znajdują się w pierwszej trójce Rzeczy, Które Wkurzają Front-Endowca, zaraz po .PSD-kach z tysiącem niepogrupowanych warstw o wdzięcznych nazwach "Layer n", "Layer n+1"... oraz Internet Explorerze od wersji 8.0 w dół ;-)

Postanowiłem zrobić sobie kwiecień "miesiącem bez komiksu", bo nie powiem - trochę na głowie miałem. A teraz będzie jeszcze więcej - maj miesiącem juwenaliów, oddawania zaległych projektów, kolejnego wyjazdu do Czech, a i przydałoby się paru znajomych odwiedzić w innych miastach, zanim sesja się zacznie  - także może być ciężko :D

Z ciekawych rzeczy - nie licząc falstartu z lutego 2012 roku, to Pierwiastkowi na blogspocie w kwietniu walnlął roczek (hurra!), a na dodatek na fejsie została przekroczona magiczna setka fanów (hurra! x2) - jak na nieznany blog komiksowy, to zajebisty wynik. Dzięki! :D

3majcie się i udanej majówki!

sobota, 30 marca 2013

#27 Święconka



Cóż, przyznam się szczerze - święty nie jestem, a jedyny dzień w roku w którym można mnie zobaczyć w Kościele to właśnie święcenie pokarmów w Wielką Sobotę.

Przez cały marzec na blogu cisza i spokój (no, nie licząc zmiany obrazka w nagłówku - kto ma mojego bloga tylko w RSSach lub w wkrótce-wyłączonym Czytniku Google, niech wklepie adres i rzuci okiem), ale powód jest prosty - udało mi się dorwać pierwszą robotę jako front-endowiec, a co za tym idzie musiałem tablet zamienić na dokumentację jQuery i Sass. Ale, teraz jest już do przodu i coś czuję, że organizacyjnie uda mi się pogodzić pracę i prowadzenie "pierwiastka" ;]

Dodatkowo w głowie świta mi wizja kolejnego komiksowego projektu (z fabułą, a co! :D ), jednak zanim do tego dojdzie, muszę stanowczo poprawić swoją kreskę, a szacuję, że to będzie dopiero za kilka - kilkanaście miesięcy. Kupiłem do tego celu nawet szkicownik, więc może co jakiś czas będę wrzucał (moim zdaniem) lepsze rysunki. W końcu po to założyłem tego bloga.

3majcie się i jeszcze raz Wesołych Świąt / udanej przerwy świąteczenej.
Michno
Nowy pasek