środa, 10 grudnia 2014

#38 Higiena pracyBrudne monitory to zło - o ile przy typowej pracy w jakimś IDE czy innym edytorze z literkami dodatkowe paćki i tak nie robią wielkiej różnicy w tym co się tworzy, to pojawienie się ich podczas pracy w Photoshopie może przysporzyć niekontrolowane wybuchy gniewu :P

W ostatniej notce wspomniałem o dwóch grafikach, nad którymi ostatnio pracowałem, przez co na "Pierwiastku..." panował ostatnimi czasy spory zastój. Jedna z nich wylądowała na moim nowym, drugim blogu: wilkolaczy.pl.Treści na blogu, jak można się spodziewać po adresie, skupią się głównie na zjawisku likantropii (wilkołactwa) - zarówno w historii, jak i w dawnej oraz dzisiejsze kulturze. Jeżeli komuś jest po drodze w te tematy, to zachęcam do kopsnięcia lajka na fb.com/wilkolaczy i podania informacji dalej ;) 

Druga grafika powstała dla Rynn z bloga bzdurynn.blogspot.com w ramach akcji "Rysunkowe Mikołajki". Krótki time-lapse z rysowania, ogarnięty na podstawie włączania/wyłączania poszczególnych warstw, znajdziecie poniżej:
Na dzisiaj tyle, w grudniu jeszcze wyjdą dwa paski - tak aby rok 2014 skończyć z 40 komiksami, wtedy będę mógł wykreślić jedno z postanowień nowo-już-prawie-starorocznych.

3majcie się!
michno

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Nowy pasek